Домой Информация Коворкінг в Ірпені, орендувати офіси, робочі місця

Коворкінг в Ірпені, орендувати офіси, робочі місця

15
0
Коворкінг в Ірпені

Коворкінг в Ірпені

Шановні друзі та колеги! На вас чекає коворкінг у самому центрі Ірпеня! Ви зможете орендувати офіси, робочі місця, кабінети та зали, аби зібратися єдиною командою для реалізації спільних цілей!

Поняття коворкінгу прийшло із Америки, та вже кілька років набирає популярності у нас в Украіні. Умовно кажучи, це подібний простір, колективний офіс. Коворкінгу притаманні гнучка організація робочого простору та прагнення до формування співтовариств резидентів та внутрішньої культури.

Робота та спілкування – поруч!

Вмійте цінувати власні час та гроші, працюючи разом із домом! Адже це дуже зручно, завдяки економії часу, який ви могли витратити на стояння у пробках та поїздку до місця зустрічі!

Коворкінг в Ірпені — Місце зустрічі однодумців

Для активних людей, які прагнуть працювати в тиші, комфорті та розвиватися ми створили затишний простір «O-key HUB» в місті Ірпінь. Дуже важливою відмінністю саме нашого коворкінгу є те, що тут збираються однодумці, які насолоджуються роботою, а не просто відвідують офіс для нарахування стажу. Атмосфера особлива, яка надихає людей. Це місце, де ви зможете:

  • Працювати.
  • Проводити зустрічі.
  • Спілкуватися.
  • Заводити нові корисні знайомства!

У нашому просторі дуже часто можна зустріти спікера, підприємця, керівника. Так як проводяться тренінги, семінари тощо.

Наш ресурс – https://o-key.space. Приєднуйтеся!

Speaking club в Ірпені

Додатково, у нашого хабу є такі напрямки:

  • Розмовний клуб іноземних мов – наразі ми практикуємо англійську та італійську.
  • Психологічні тренінги та індивідуальні консультації – ви зможете вирішити усі свої нагальні проблеми та дізнаєтеся багато цікавого!
  • Трансформаційні ігри – методика розуміння своєї особистості, можливостей та обмежень, яка реалізується через настільну гру, створена на основі давньої індійської гри, що дозволяє трансформувати особистість.

Ще передбачено творчість для дітей та дорослих. Ставай успішним разом з нами, і в тебе все буде O-key!

Куди звертатися за отриманням інформації

Ви можете контактувати з нами по номеру телефону +380501717147, чи звертатися за адресою: м. Ірпінь, вулиця Соборна, 127 (3 поверх). Займайтеся єдиною справою разом зі своїми однодумцями! Створюйте власні Всесвіти, народжуючи кожного разу щось корисне і красиве!

Ви можете зайнятися творчістю, провести цікаві зустрічі, дізнатися більше один про одного під час майже будь-якого робочого процесу!

Предыдущая статьяКак вкусно поесть в Ирпене
Следующая статьяИрпенские шахматистки привезли золото и бронзу с чемпионата области

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь